Zarzadzanie Twoją nieruchomością

Czy chciałbyś sprzedać lub wynająć nieruchomość na Costa Blance lub W Walencji?

Jeśli tak, zwracaj szczególną uwagę na wszystkie czynniki, które mogą wpływać na sprzedaż i zaufaj przedstawicielowi Agencji Nieruchomości, który ułatwi sprzedaż, uchroni przed ryzykiem finansowym i prawnym oraz będzie Cię wspierał i doradzał Ci w trakcie całego procesu sprzedaży.

  

Agencja Nieruchomości Celenia oferuje Ci swoje usługi. Jesteśmy ekspertami w zarządzaniu nieruchomościami oraz na rynku sprzedaży nieruchomości na Costa Blance (Denia, Javea, Moraira, Benissa, Calpe, Altea, ...) oraz w Walencji. Oprócz doświadczenia oferujemy także bogatą bazę klientów i partnerów.

   

Używamy szerokiego wachlarza mediów i programów, które specjalizują się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości oraz wykorzystujemy sieć ważnych krajowych i międzynarodowych partnerów, dzięki czemu zwiekszamy możliwość sprzedaży czy wynajęcia Twojej nieruchomości na najlepszych warunkach oferowanych na rynku nieruchomosci w danym momencie.

   

Zintegrowane zarządzanie i zindywidualizowane doradztwo.

Powierzenie Agencji Nieruchomości Celenia sprzedaży lub wynajmu domu czy biznesu ma wiele zalet. Jesteśmy profesjonalnym zespołem ekspertów, który zajmuje się każdym rodzajem transakcji związanej z Twym domem (zakup, sprzedaż, wynajem, utrzymanie, architektura, dekoracja, wyposażenie wnętrz, odnowa, budowa na zlecenie klienta, etc.).

Oferujemy zindywidualizowane rozwiązania wszelkich problemów podnoszonych przez klientów dbając jednocześnie o sprzedaż lub wynajem ich domu czy biznesu, co jest zaletą powierzenia wszystkich spraw związanych z nieruchomością jednej firmie.

Nasze doświadczenie i profesjonalny wielojęzyczny zespół rozwiąże wszelkie wątpliwości Twoje oraz potencjalnego nabywcy, dotyczące: odnowy, naprawy, renowacji, porad prawnych i podatkowych, itp. ułatwiając w ten sposób sprzedaż. Poza tym zaoferujemy Ci rozwiązania, które mogą podnieść wartość Twej nieruchomości i przyspieszyć sprzedaż.

Chcemy abyś czuł się komfortowo i spokojnie. Zajmujemy się całym procesem sprzedaży:

   

  • Przygotowanie i podpisanie wszystkich dokumentów: depozyt, umowa i akt sprzedaży.
  • Nadzór nad płatnościami kupującego.

  • Dokumentacja wymagana w urzędzie miasta, SUMA, dla firm usługowych, zrzeszenia właścicieli, banków (zarządzanie kontem, kredytem, itp.)

  • Przegląd wszystkich niezbędnych dokumentów nieruchomości: pozwolenia, status w rejestrze, plany, lokalne podatki, faktury, itp.

  • Działania posprzedażowe: zmiana nazwiska płatnika podatku od nieruchomości (IBI) i podatku od wywozu śmieci, wpisanie nazwiska do wspólnoty mieszkańców i umowy z dostawcami usług (woda, światło, gaz, telefon) tak by wszystkie koszty pokrywał nowy nabywca.

  • Porada finansowa przy płaceniu podatku dochodowego (IRPF lub IRNR) oraz, jeśli przysługuje, zwrot 3% podatku pobranego od sprzedaży, gdyż nie jesteś rezydentem Hiszpanii.

   

Ustalenie wartości rynkowej Twej nieruchomości.

Wycenimy Twój dom i podamy Ci jego wartość rynkową na podstawie takich czynników: powierzchnia kwadratowa działki, powierzchnia użytkowa, położenie, otoczenie, wyposażenie, usługi, charakter budowy, plan przestrzenny, aktualny stan rynku nieruchomości, itp.

    

Ustalona cena będzie najważniejszym czynnikiem determinującym w jakim czasie nieruchomość zostanie sprzedana. Cena sprzedaży odpowiadająca i Tobie i kupującemu może pomóc znaleźć nabywcę w krótkim czasie oraz pozwoli uniknąc długiego okresu sprzedaży, który jest często wynikiem zbyt wysokiej wyceny nieruchomości.

   

W Agencji Nieruchomości Celenia oferujemy szeroki zakres darmowych usług, jeśli zdecydujesz się powierzyć nam swoją nieruchomość do sprzedaży czy wynajęcia na wyłączność.

   

Skontaktuj się z nami jesli szukasz więcej informacji.

   

Chcielibyśmy pomóc w sprzedaży lub wynajęciu Twej nieruchomości na Costa Blanka i w Walencji.