Usługi w zakresie nieruchomości Kupno, sprzedaż i wynajem nieruchomości na Costa Blance

   

Firma Celenia specjalizuje się w  budowie mieszkań i domów a także w sprzedaży niestandardowych nieruchomości prywatnych jak i komercyjnych oraz inwestycji na Costa Blance i w Walencji. Cieszymy się uznaniem naszych klientów i jesteśmy dla nich autorytetem jako stabilna i profesjonalna firma z ponad 25-letnim dowiadczeniem.

    

Firma CELENIA. 25 lat doświadczenia na wybrzeżu Costa Blanca.

Jesteśmy profesjonalistami z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. W dniu dzisiejszym jesteśmy drugą generacją prowadzącą firmę Celenia, specjalizującą się w sprzedaży, dewelopingu i budownictwie. Oferujemy naszym klientom wysokiej jakości produkty i doskonałą obsługę.

    

Oferujemy Państwu naszą wiedzę i doświadczenie we wszystkich aspektach związanych z inwestycją, zakupem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości na Costa Blance i w Walencji. Jesteśmy w stanie spełnić najbardziej wymagające potrzeby naszych klientów oraz pomóc Ci w realizacji Twojego marzenia o domu w Hiszpanii, który spełni wszelkie Twoje oczekiwania i będzie dostosowany w 100% do Twoich potrzeb.

   

Firma nieruchomości i budowlana w Moraira Benissa Calpe Javea ALtea Denia.

    

Jesteśmy ekspertami w Hiszpanii w dziedzinie zarządzania nieruchomościami i kompetentnym partnerem na rynku nieruchomości w najważniejszych miejscowościach wybrzeża Costa Blanki i Walencji. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam oferować nasze usługi zarówno lokalnym jak i międzynarodowym klientom i partnerom. Nasi zadowoleni klienci są naszą najlepszą wizytówką!

   

Różnorodność naszej oferty pozwoli na znalezienie idealnej nieruchomości, dostosowanej do potrzeb i życzeń każdego klienta. Posiadamy nieruchomości komercyjne, dla biznesu, inwestycyjne i mieszkaniowe.

    

Specjalizujemy się w niestandardowej i indywidualnej budowie domów i willi. Mamy bogate doświadczenie i wiele ukończonych projektów w ostatnich latach. Poznaj niektóre z naszych projektów i promocji deweloperskich!

    

Domy i wille na sprzedaż w najlepszych lokalizacjach na Costa Blanca.

Oferujemy domy mieszkalne: luksusowe wille, domy, kamienice, apartamenty, bungalowy, a także: sklepy, działki, działki ekskluzywne, obok pola golfowego, z widokiem na morze i w pobliżu plaży, w głównych miejscowościach Costa Blanki (Denia, Javea, Moraira, Benissa, Calpe, Altea, itd.) oraz w Walencji.

    

Nasze bogate doświadczenie i wiedza na rynku nieruchomości Costa Blanki są naszym atutem, który na przestrzeni lat jest naznaczony dobrymi relacjami z klientami i partnerami rynkowymi. Teraz oddajemy je także do Twojej dyspozycji!

    

Profesjonalny i wykwalifikowany zespół.

W firmie Celenia mamy wysoko wykwalifikowany, profesjonalny i wielojęzyczny zespół, aby zapewnić wysoką jakość usług, zarówno przy zakupie domu, jak również w procesie budowy indywidualnej  domu Twoich marzeń. Nasi agenci sprzedaży nieruchomości, zespół techniczny (architekt, inżynier i geodeta) i dekoratorzy wnętrz oraz zespół administracyjny (doradztwo prawne i doradztwo podatkowe) zobowiązują się do zapewnienia wysokiej jakości usług. Poznaj nas!

    

Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Moraira (prowincji Alicante). C / Dr Calatayud, nr 55, Moraira 03724.