DEKORACJA I WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

W Agencji Nieruchomosci Celenia, przy współpracy z projektantem i dekoratorem wnętrz Francesco Marzalem, chcielibyśmy wybudować Twój dom na Costa Blance. Wykonujemy projekt i wystrój wnętrz we wszystkich typach nieruchomości: domach, mieszkaniach, biurach, obiektach komercyjnych, hotelach, restauracjach i ogrodach.

  

Projekt, wystrój i aranżacja wnętrz dostosowane do Twojego stylu życia.

  

Nasza pasja do pracy i chęć ciągłego rozwoju sprawia, iż stale współpracujemy z Tobą nad rozwojem projektu, szukamy twórczych rozwiązań dostosowanych do Twego stylu życia, doradzamy Ci i troszczymy się o każdy szczegół, tak aby zgodnie z Twoim projektem wybudować Twój dom czy biznes.

  

Niepowtarzalne i twórcze rozwiązania dekoracyjne.

Nasz projektant zaproponuje Ci wiele twórczych rozwiązań wystroju wnętrz i przestrzeni zewnętrznych, a także meble, oświetlenie i propozycje dla ogrodów. Dostosowane do Twych indywidualnych potrzeb aranżacje i projekty wnętrz, tak aby ubogacić projekt i sprawić, by Twe marzenia się spełniły.

  

Agencja Nieruchomości Celenia będzie nadzorowała cały proces budowy tak, abyś nie musiał się niczym martwić i mógł cieszyć postępem prac budowlanych. Nasze doświadczenie i wyspecjalizowana ekipa architektów, projektantów i budowlańców, w skład której wchodzą wszyscy zawodowcy zaangażowani w proces budowy, pozwala nam na skoordynowanie prac tak, aby przebiegały bezpiecznie, poprawnie i z uwzględnieniem wszystkich Twoich potrzeb.

  

Wyspecjalizowani w budowach dostosowanych do osobistych potrzeb, znając się na materiałach i nowoczesnych technikach budowlanych, posiadając zespół całkowicie oddany Twemu projektowi i pomysłom, spełnimy Twe marzenia po konkurencyjnej cenie i bez zbędnego wzrostu kosztów.

   

Pobierz broszurę.

Portada pdf decoración e interiorismo