USŁUGI BUDOWLANE

Usługi budowlane w Moraira Benissa Calpe Javea ALtea Denia

   

Nasza Agencja Nieruchomości Celenia jest firmą z długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów budowlanych na Costa Blanca. Mamy profesjonalny zespół wyspecjalizowany we wszystkich dziedzinach potrzebnych do przeprowadzenia budowy, utrzymania, odnowienia i odrestaurowania Twojej nieruchomości.

   

Oferujemy mozliwość włączenia naszych usług projektowania i wystroju wnętrz, tak aby, wraz z Tobą, zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz, nadać Twej nieruchomości osobisty charakter.

   

Celem naszej profesjonalnej ekipy jest Twoja satysfakcja i spokój, dlatego przeprowadzamy wszelkie prace przy użyciu najlepszych materiałów, zasad bezpieczeństwa i innych zabezpieczeń. Nasze kwalifikacje pozwalają nam zajmować się wszelkimi pracami od najdrobniejszych napraw po najbardziej skomplikowane i trudne projekty.

   

Oferujemy Ci korzystanie z naszego doświadczenia i zespołu złożonego z architektów, projektantów wnętrz i zarządu budowlanego w sprawach takich jak:

    

Zaprojektowanie i rozrysowanie projektu całkowicie dostosowanego do Twych potrzeb

Zdobycie i zarządzanie wszelkimi pozwoleniami

Przeprowadzanie wszelkich prac w zgodzie z wymogami jakości dotyczących używanych materiałów oraz zasadami bezpieczeństwa i zdrowia

Dziesięcioletnie ubezpieczenie od szkód

- Badania geologiczne działki, nadzór prac przez Urząd Kontroli Technicznej (OTC) oraz dziesięcioletnie ubezpieczenie budowy zapewnione przez firmę ubezpieczeniową

Przekazanie kluczy do domu wraz z dokumentacją potwierdzającą legalność

- Przeprowadzonej budowy (pozwolenia budowlane, zaświadczenie o ukończeniu budowy, pozwolenie na zamieszkanie budynku, dziesięcioletnia polisa na szkody budowlane, instrukcje obsługi instalacji…)

     

Specjaliści budowlani na Costa Blanca.

W naszej ekipie posiadamy specjalistów wszelkich dziedzin związanych z budową oraz utrzymaniem i wyposażeniem Twego domu. Chcielibyśmy zaoferować Ci nasze wyspecjalizowane usługi w atrakcyjnej cenie, dostosowanej do Twego budżetu i zgodnej z Twymi standardami i wymogami jakościowymi.

    

Nasz wysoko wykwalifikowany personel techniczny zaoferuje Ci zajęcie się wszelkimi sprawami związanymi z budową:

    

Wykopaniem i postawieniem fundamentów przy użyciu odpowiedniego sprzętu i materiałów zgodnie z wymogami projektu

   

Wzniesieniem konstrukcji ścian i fasady budynku przy użyciu odpowiednich technik i specjalnych materiałów oznaczonych gwarancją jakości

   

Wewnętrzne.

W zewnętrzne pokrycie ścian  przeprowadzone przez profesjonalistów: pokrycia gipsowe, tynkowe, ceglane itp.

   

Glazura.

Wnętrza i powierzchnie zewnetrzne przy użyciu wszelkiego typu materiałów i technik wykonawczych (płytki ceramiczne, marmur, parkiet, bruk z nadrukiem, mikrocement, itp.)

   

Instalacja.

Hydrauliczna, gazowa, elektryczna, grzewcza, klimatyzacja, automatyka, alarm wewnętrzny i obwodowy, panele słoneczne, system geotermalny, łącze wifi, itp.

   

Stolarka zewnętrzna.

Drzewo, aluminium, PCV, szkło najlepszej jakości oraz szeroka gama kolorystyczna lakierów i środków wykończeniowych. Szczegóły i wykończenia zewnętrznej stolarki takie jak okiennice typu Mallorquinas, automatycznie regulowane żaluzje, siatki przeciw insektom, pergole, podnoszone i przesuwane drzwi, oscillating parallel, itp.

    

Prace szklarskie przy użyciu wszelkiego rodzaju szkła.

Z izolacją termiczną i akustyczną, z zabezpieczeniami, przyciemniane, samoczyszczące, dekorowane, z wykończeniami ołowianymi, do zewnętrznych wykończeń stolarskich, aneksów, poręczy, parawanów, itp.

   

Dachy, izolacja termiczna i akustyczna oraz wodoodporna.

   

Stolarka wewnętrzna.

W drzewie odpowiednio polakierowanym i zagruntowanym, w stylu nowoczesnym, rustykalnym i typowym dla wiejskiego domu śródziemnomorskiego.

   

Kuchnia.

Odpowiednio dostosowana do Twoich wymogów co do stylu i funkcjonalności: nowoczesna, minimalistyczna, rustykalna, wyposażona we wbudowane urzadzenia elektryczne; z blatami wykonanymi z granitu, drzewa, metalu, szkła, kamienia naturalnego, itp.

    

Ślusarstwo.

Automatyczne drzwi do garażu i na teren nieruchomosci, metalowe klatki schodowe, ruszty, bramy, poręcze, balkony, nowocześnie zaprojektowane i wykonane z takich materiałów jak stal, aluminium i żelazo oraz żelazo kute w tradycyjny sposób.

    

Malowanie.

Przy uzyciu kolorów i technik zgodnych ze stylem i projektem domu.

    

System kanalizacyjny.

Domu połączony z przelewowym zbiornikiem utleniającym i filtrujacym wodę bądź z siecią kanalizacyjną.

     

Ogrody i przestrzenie zewnetrzne. Baseny, tarasy, ogrody, mury z naturalnego kamienia i ogrodzenia.

   

Budowa basenów, SPA i jacuzzi.

Wewnątrz i na zewnątrz, zawsze doskonale zintegrowane z otaczającą przestrzenią, podgrzewane, z automatycznym przykryciem, ze złudzeniem przelewania się wody, z nieograniczonym widokiem i wodospadami, z najlepszych materiałów i przy uzyciu najnowszej technologii.

    

Budowa murów i ścian z naturalnego kamienia.

W tradycyjny sposób, zawierająca już istniejące ściany, tak aby stworzyć specjalną atmosferę w twym domu i ogrodzie oraz je udekorować.

   

Projektowanie ogrodów i przestrzeni zewnętrznych.

W zgodzie z projektem wnętrz oraz Twoimi prywatnymi wizjami i wymaganiami, tak aby stworzyć atmosferę, w której będziesz się mógł cieszyć śródziemnomorskim klimatem.

    

Bramy i ogrodzenia.

Bramy i ogrodzenia nieruchomości zaznaczające wyraźnie jej teren i zapewniające prywatność i bezpieczeństwo, dostosowane do stylu budowlanego posiadłości.

    

Utrzymanie instalacji, basenu i ogrodu.

Zajmujemy się wszelkimi pracami konserwacyjnymi jakie są niezbędne w Twej posiadłości. Oferujemy Ci nasze usługi i profesjonalne porady dotyczące instalacji, basenu i ogrodu.

    

Konserwacja instalacji Twej posiadłości.

Elektryczna, hydrauliczna, grzewcza, klimatyzacja, alarmy itp.

    

Utrzymanie ogrodu.

Usługi w skład których wchodzi dbanie o system nawadniający, oczyszczanie ogrodu, koszenie, stosowanie środków przeciw szkodnikom.

    

Konserwacja basenu.

Czyszczenie, sprawdzanie jakości wody i jej ph, poziomu chloru i soli, a także poziomu wody i stanu systemów filtrujących.