Wycena nieruchomości

    

Zamów bezpłatną wycenę nieruchomości na wybrzeżu Costa Blanca

   
W agencji Celenia wycenimy Twoja nieruchomośc, w zależności od cech samego objektu i sytuacji na lokalnym rynku mieszkaniowym.

  

Aby mieć gwarancję szybkiej sprzedaży swojej nieruchomości, bardzo ważne jest, aby ustalić cenę sprzedaży odpowiednią do realiów dzisiejszego rynku. Cena powyżej rzeczywistej wartości znacznie utrudni sprzedaż, ponieważ obecna oferta na rynku jest szeroka i zróżnicowana. Ustalenie ceny poniżej wartości rynkowej może ułatwić sprzedaż, ale wydajność transakcji będzie dla właściciela niekorzystna. Konieczne jest zatem, aby mieć właściwą ocenę nieruchomości zgodną z rzeczywistą sytuacją na rynku.

   

Nasi technicy posiadają niezbędne przygotowanie do przeprowadzenia dokładnej oceny domu, objektu komercyjnego czy też działki budowlanej, na podstawie obowiązujących przepisów stosowanych przez przedsiębiorstwa wycen nieruchomości, ECO / 805/2003 z dnia 27 marca. Nasz raport oparty jest na rygorystycznym badaniu parametrów, które wpływają na wycenę nieruchomości: lokalizacja, wielkość, jakość, wiek objektu, otoczenie, wyposażenie, itd. Ocena opiera się na porównaniu z podobnymi do Twojej nieruchomościami przez odpowiednie współczynniki homogenizacji, w celu uzyskania ceny rynkowej, która maksymalizuje możliwości sprzedaży.

   

Jeśli zaoferujesz Twoją nieruchomość na sprzedaż  z wyłącznością dla firmy Celenia, wykonamy bez kosztów dla Ciebie raport z wyceny dostosowany do aktualnych cen.

   

Jest to bezpłatna usługa, ktora oferujemy naszym klientom. Dajemy informacje na temat szacunkowej wartości rynkowej nieruchomości, dzięki czemu możesz zdecydować, jaka bedzie cena sprzedaży Twojego domu.

   

Raport z wyceny ma charakter informacyjny przy zakupie/sprzedaży nieruchomości i nie jest ważny jako wycena do kredytów hipotecznych, która może być przeprowadzana jedynie przez instytucje finansowe za pośrednictwem firm wyceniających."

   

Ustanowienie sprawiedliwej i rzeczywistej ceny rynkowej, zarówno dla Ciebie, jak i dla nabywcy, może pomóc uniknąć opóźnień w sprzedaży. Wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą i poinformować Cie o naszym bezpłatnym serwisie wyceny nieruchomości na wybrzeżu Costa Blanca.

    

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.