Nowowybudowane

   

Sprzedaż Domy i wille nowej konstrukcji na Costa Blanca i w Walencji (Hiszpania).

     

W agencji mieszkaniowej i firmie deweloperskiej Celenia oferujemy Ci możliwość zakupu nowowybudowanego domu i proponujemy pomysł opracowania Twojego projektu nowej budowy, wykończenia i zrealizowania nowego obiektu, dostosowując go do Twoich upodobań i potrzeb.

     

Ciesz się nowym domu z wysokiej jakości wykończeniami i aktualnym i nowoczesnym wyposażeniem.

Mamy szeroki wybór nowych objeków i nowych projektów budowlanych, w tym willi z widokiem na morze na pierwszej i drugiej linii plaży, gospodarstwa agroturystyczne i domki, penthousy i apartamenty, wszystkie na sprzedaż i w najlepszych lokalizacjach na śródziemnomorskim wybrzeżu Costa Blanca (Denia, Javea, Moraira, Benissa, Calpe, Altea, itd.) i w Walencji.

    

Kupić domy i wille nowej konstrukcji na Morairze Calpe Benissie Altei Javei Denii.

Jeśli pragniesz zakupić nieruchomość na Costa Blanca i/lub w Walencji (Hiszpania), i nie możesz znaleźć gotowego domu, który odpowiada Twoim gustom i potrzebom, możesz nabyć nowo budowany dom do wyboru spośród Naszych propozycji. Możemy również wykonać Twój projekt na dowolnej działce budowlanej a nasi specjaliści z zakresu budowy i projektowania będą towarzyszyc Ci w calym procesie projektowania i budowy. Dowiedzieć się, jak nasza firma Celenia może pomóc Ci w wykonaniu Twojego nowego domu, z najlepszymi gwarancjami i jak najlepszej jakości wykończeniami nowoczesnej architektury.

    

Wybór najlepszych projektów nowej budowy.

Na naszej stronie oferujemy szeroki zakres nowych, niedawno wybudowanych domów oraz   nieruchomości w budowie, co daje ci możliwość wyboru kryterii i personalizacji projektu według własnych upodobań oraz okazję budowy nowego domu w najlepszych lokalizacjach Costa Blanki. A jeśli nie udaje Ci się znaleźć obiektu, którego szukasz, Celenia pomoże Ci go znaleźć. Pozwól nam pomóc znaleźć Twój wymarzony dom nowej konstrukcji i w lokalizacji oraz z udogodnieniami, które najlepiej odpowiadają Twoim gustom i potrzebom. Mamy nieruchomości na sprzedaż, które nie są wystawione na naszej stronie internetowej na wyraźne życzenie ich właścicieli, w celu zachowania ich prywatności.

    
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej informacji na temat zakupu nowej nieruchomości lub budowę domu na Costa Blance i w Walencji. Wyślij nam wiadomość e-mail lub zadzwoń do nas i porozmawiaj z nami osobiście.

     

Nowowybudowane en la Costa Blanca y Valencia (España)

Cena: Ask
Ref: B100029
Hiszpania, Alicante, Costa blanca, Benissa