SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

     

Nieruchomości na sprzedaż na Costa Blance i w Walencji (Hiszpania)

   

Jeśli pragniesz zakupić nieruchomość na Costa Blance i/lub w Walencji (Hiszpania) w agencji nieruchomości Celenia oferujemy szeroki wybór mieszkań i domów na sprzedaż. Luksusowe domy z widokiem na morze, na pierwszej i drugiej linii morza, projektowane wille letniskowe, posiadłości, apartamenty, domki, działki, ekskluzywne nieruchomości wiejskie, lokale oraz inne obiekty. Wiele z naszych ofert to prawdziwe okazje inwestycyjne z obniżonymi cenami!

   

Nieruchomości na sprzedaż w pobliżu morza i plaży w Morairze, Calpe, Benissie, Javei, Denii i Altei.

Posiadamy domy na sprzedaż w najlepszych lokalizacjach na Costa Blance (Denia, Javea, Moraira, Benissa, Calpe, Altea, ...) i w Walencji. Różnorodność naszych produktów pozwala nam znaleźć nieruchomość, której szuka nasz klient, dostosowując się do jego najbardziej wymagających potrzeb.

   

Oferujemy nieruchomości na sprzedaż na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w niektórych z najpiękniejszych i najbardziej znanych miejsc na Costa Blance (Prowincja Alicante), nad samym morzem i/lub w niewielkiej odległości od plaży, z przepięknymi widokami na Morze Śródziemne.

   

Oprócz naszej szerokiej oferty mieszkań na sprzedaż w agencji nieruchomości Celenia oferujemy pełen wachlarz usług dostosowanych do potrzeb naszych klientów, które mają na celu pokrycie bieżących i przyszłych potrzeb Twojej nowej nieruchomości:

   

Usługi ekspertów od nieruchomości

Usługi budowlane

Zarządzanie nieruchomościami

   

Najlepszy wybór nieruchomości na sprzedaż na Costa Blance i w Walencji.

Na naszej stronie internetowej oferujemy szeroką gamę nieruchomości na sprzedaż, ale jeśli nie znajdziesz nieruchomości, której szukasz, możemy pomóc ją odnaleźć. Pozwól nam pomóc znaleźć dom Twoich marzeń!  Posiadamy nieruchomości na sprzedaż, które na wyraźne życzenie ich właścicieli i w celu zachowania ich prywatności, nie są publikowane na naszej stronie internetowej.

     

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o zakupie nieruchomości na Costa Blance i w Walencji.

     

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI en la Costa Blanca y Valencia (España)

Cena: 100 100 €
Ref: V200016
Hiszpania, Valencia
Cena: 125 000 €
Ref: M100198
Hiszpania, Alicante, Costa blanca, Moraira
Cena: 710 000 €
Ref: J200084
Hiszpania, Alicante, Costa blanca, Javea
Cena: 750 000 €
Ref: C200211
Hiszpania, Alicante, Costa blanca, Calpe
Cena: Ask
Ref: B100208
Hiszpania, Alicante, Costa blanca, Benissa
Cena: 425 000 €
Ref: B200181
Hiszpania, Alicante, Costa blanca, Calpe