SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

     

Nieruchomości na sprzedaż na Costa Blance i w Walencji (Hiszpania)

   

Jeśli pragniesz zakupić nieruchomość na Costa Blance i/lub w Walencji (Hiszpania) w agencji nieruchomości Celenia oferujemy szeroki wybór mieszkań i domów na sprzedaż. Luksusowe domy z widokiem na morze, na pierwszej i drugiej linii morza, projektowane wille letniskowe, posiadłości, apartamenty, domki, działki, ekskluzywne nieruchomości wiejskie, lokale oraz inne obiekty. Wiele z naszych ofert to prawdziwe okazje inwestycyjne z obniżonymi cenami!

   

Nieruchomości na sprzedaż w pobliżu morza i plaży w Morairze, Calpe, Benissie, Javei, Denii i Altei.

Posiadamy domy na sprzedaż w najlepszych lokalizacjach na Costa Blance (Denia, Javea, Moraira, Benissa, Calpe, Altea, ...) i w Walencji. Różnorodność naszych produktów pozwala nam znaleźć nieruchomość, której szuka nasz klient, dostosowując się do jego najbardziej wymagających potrzeb.

   

Oferujemy nieruchomości na sprzedaż na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w niektórych z najpiękniejszych i najbardziej znanych miejsc na Costa Blance (Prowincja Alicante), nad samym morzem i/lub w niewielkiej odległości od plaży, z przepięknymi widokami na Morze Śródziemne.

   

Oprócz naszej szerokiej oferty mieszkań na sprzedaż w agencji nieruchomości Celenia oferujemy pełen wachlarz usług dostosowanych do potrzeb naszych klientów, które mają na celu pokrycie bieżących i przyszłych potrzeb Twojej nowej nieruchomości:

   

Usługi ekspertów od nieruchomości

Usługi budowlane

Zarządzanie nieruchomościami

   

Najlepszy wybór nieruchomości na sprzedaż na Costa Blance i w Walencji.

Na naszej stronie internetowej oferujemy szeroką gamę nieruchomości na sprzedaż, ale jeśli nie znajdziesz nieruchomości, której szukasz, możemy pomóc ją odnaleźć. Pozwól nam pomóc znaleźć dom Twoich marzeń!  Posiadamy nieruchomości na sprzedaż, które na wyraźne życzenie ich właścicieli i w celu zachowania ich prywatności, nie są publikowane na naszej stronie internetowej.

     

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o zakupie nieruchomości na Costa Blance i w Walencji.

     

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI en la Costa Blanca y Valencia (España)

Cena: 425 000 €
Ref: B200181
Hiszpania, Alicante, Costa blanca, Calpe
Cena: Ask
Ref: B100029
Hiszpania, Alicante, Costa blanca, Benissa
Cena: 400 000 €
Ref: AT20008
Hiszpania, Alicante, Costa blanca, Altea
Cena: 339 000 €
Ref: M300038
Hiszpania, Alicante, Costa blanca, Moraira
Cena: 2 500 000 €
Ref: C300164
Hiszpania, Alicante, Costa blanca, Calpe
Cena: Ask
Ref: C100103
Hiszpania, Alicante, Costa blanca, Calpe