Usługi w zakresie nieruchomości

Usługi w zakresie nieruchomości: kupno, sprzedaż i wynajem domu na Costa Blance.

     

W agencji nieruchomości Celenia pragniemy pomóc naszym klientom w każdej części procesu zakupu, sprzedaży lub wynajmu domu lub firmy na Costa Blance i w Walencji. Jeśli jesteś właścicielem domu i chcesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość na Costa Blanca i w Walencji, jak również jeśli jesteś zainteresowany zakupem lub wynajmem domu lub firmy, oferujemy Ci nasze ponad 25 letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Chcemy, aby Twoja decyzja kupna, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości została podjęta z pełną gwarancją sukcesu i zadowolenia dla Ciebie i Twojej rodziny.

       

Kupno nieruchomości jest często jedną z największych inwestycji w naszym życiu, a fakt nabycia nieruchomości w innym kraju może prowadzić do wątpliwości i wydawać się zadaniem skomplikowanym. Zakup nieruchomości na pobyt stały, jak również jako drugi dom lub jako inwestycja do wynajęcia lub otworzenia działalności gospodarczej, nie powinno być problemem dla Ciebie, jeśli masz pomoc i porady specjalistów z doświadczeniem na rynku nieruchomości. Z dobrymi doradcami i fachowcami z dziedziny nieruchomości zakup domu w Hiszpani będzie ekscytującym i satysfakcjonującym doświadczeniem.

    

Kupno, sprzedaż i wynajem domu, luksusowej willi Benissa Calpe Javea Moraira

Nasz profesjonalny zespół ekspertów w zarządzaniu nieruchomościami pozwala nam zapewnić wysokiej jakości usługi na rynku nieruchomości, zgodnie z Twoimi wymogami i pragnieniami oraz oferować rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

     

Nasze doświadczenie na rynku nieruchomości na Costa Blance i w Walencji (Hiszpania), a także kompletny zestaw usług,  pozwalają nam przedstawić Ci wszelkie aspekty kupna, sprzedaży, konserwacji, budowy i reformy lub inwestycji, a także pomóc Ci uzyskiwać dochody  z Twojej własności poprzez jej wynajem.

       

Zarządzanie i konserwacja Twojej nieruchomości.

Oferujemy profesjonalne podejście do naszej pracy oraz wyjątkową obsługę, która obejmuje wszystkie aspekty stanowiące zarówno wstępny proces zakupu, jak również te ogólne i przyszłe potrzeby Twojej nieruchomości na wybrzeżu Costa Blanca i w Walencji: kupno, sprzedaż, wynajem, inwestycje, konserwacja, prace budowlane, remonty, dekoracja, projektowanie wnętrz, klasyfikacja i wycena nieruchomości.

    

Wykonujemy i nadzorujemy wszystkie prace, których Twój dom może potrzebować: ogród, basen, ogrzewanie, klimatyzacja, prace stolarskie, itp. Na Twoje życzenie, możemy zająć się zarządzaniem kontraktami z firmami dostarczającymi energię elektryczną, wodę, gaz i telefon; sprzątaniem i ochroną domu, jak również zarządzaniem płatnościami podatkowymi i majątkiem, itp.

    

Uzyskanie pozwolenia na pobyt w Hiszpanii.

W firmie nieruchomości Celenia oferujemy doradztwo w zakresie uzyskania pozwolenia na pobyt w Hiszpanii poprzez inwestycje w nieruchomości na Costa Blance i w Walencji (Hiszpania). Nasze doradztwo prawne i podatkowe jest do Twojej dyspozycji w celu uzyskania miejsca zamieszkania na terenie Hiszpanii jak i w kwestiach prawnych i podatkowych.

    

Nowa ustawa dla przedsiębiorców uchwalona w Hiszpanii pozwala inwestorom spoza UE, które inwestują co najmniej 500.000 €, uzyskać pozwolenie na pobyt na terenie Hiszpanii. Dane zezwolenie na pobyt jest odnawialne w przypadku, gdy utrzymywana jest inwestycja o wartosci wymaganych € 500.000, rozszerzalna do zamieszkania współmałżonka i dzieci poniżej 18 roku życia, ruchu bezwizowego między państwami strefy Schengen, itp.

    

Kredyty hipoteczne

Jeśli chciałbyś uzyskać finansowanie na zakup domu lub firmy, możemy pomóc Ci w negocjacjach z instytucjami bankowymi w celu uzyskania kredytu lub hipoteki na najlepszych dla Ciebie warunkach.

    

Doradzimy Ci i przeanalizujemy z Tobą różne opcje kredytu hipotecznego i poinformujemy o kosztach zwiazanych z zakupem i hipoteką, takich jak: notariusz, rejestr, podatki, podpisanie umowy, wycena, ubezpieczenie domu, itd.

     

Dostawy i usługi transportowe do nowego domu.

Nieruchomości Celenia pomoże Ci zorganizować i zaplanować przeprowadzke na Costa Blanca lub do Walencji (Hiszpania). Pomożemy Ci przy wyborze wyposażenia Twojego nowego domu: meble, urządzenia elektryczne, lampy, zasłony czy uzupełnienie dekoracji.

    

Pomożemy Ci przy przeprowadzce, zorganizujemy przechowanie wyposażenia i mebli wsółpracując z renomowanymi firmami, które specjalizują się w transporcie krajowym i międzynarodowym oraz posiadają wszystkie zezwoleia i certyfikaty jakości, a także ubezpieczenia transportu, od kradzieży i od wypadków.

    

Przechowywanie kluczy nieruchomości.

Chcemy, aby fakt posiadania nieruchomości w innym kraju nie był problemem dla Ciebie. Oferujemy usługi w zakresie przechowywania kluczy i nadzoru nieruchomości w okresach gdy nie ma Cię w Hiszpanii. Usługa ta obejmuje, między innymi, następujący serwis:

    

Regularne wizyty Twojej nieruchomości.

Przygotowanie domu do Twojego przyjazdu: ogrzewanie, sprzątanie, itp.

Nadzór prac podczas Twojej nieobecności: ogród, basen, itp.

Będziemy Twoją osobą kontaktową w Hiszpanii w zakresie wszelkich spraw, które dotyczą Ciebie jako właściciela nieruchomości w tym kraju.

     

Fiskalne i ekonomiczne doradztwo przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości lub firmy.

Poinformujemy Cię o podatkach, jak również o nakładach ekonomicznych, które powstają przy zakupie, sprzedaży lub wynajmu domu lub przy inwestycji, na którą sie zdecydowałeś. Mamy doradców, którzy są specjalistami w sprawach podatkowych, dziedzicznych, opodatkowania dla osób fizycznych, rezydentów i nie rezydentów, jak również dla firm.

    

Również w przypadku, gdy chcesz kupić dom na wybrzeżu Costa Blanca lub w Walencji, doradzimy Ci i poinformujemy o podatkach, które trzeba zapłacić przy zakupie nieruchomości, którą masz zamiar nabyć.

      

Doradztwo prawne przy transakcji kupna i/lub sprzedaży nieruchomości lub firmy.

Doradzimy Ci w prawnych aspektach takich jak: umowa sprzedaży, notariusz, kredyt hipoteczny, wpis do Księgi Wieczystej, wspólnota właścicieli, itp.

 

Zajmiemy się zarządzaniem Twojego majątku jak rowniez organizacja podatków komunalnych  (rejestr lub zmiana nazwiska podatnika), podatkiem od wzrostu wartości nieruchomości, podatkiem komunalnym IBI, opłatami za wywóz śmieci, licencją pierwszego lub drugiego miejsca zamieszkania, itp.