NIERUCHOMOŚCI INWESTYCYJNE I KOMERCYJNE

    

Nieruchomości dla biznesu i inwestycji na sprzedaż i wynajem na Costa Blance i w Walencji (Hiszpania)

   

W agencji nieruchomości Celenia oferujemy obiekty komercyjne dla biznesu i pod inwestycje, na sprzedaż i do wynajęcia, w najlepszych lokalizacjach na Costa Blance (Denia, Javea, Moraira, Benissa, Calpe, Altea, itd.) oraz w Walencji (Hiszpania). Mamy szeroki wybór nieruchomości komercyjnych, obejmujących różne obszary działalności:

   

Pomieszczenia użytkowe

Hotele i restauracje

Sklepy i biura

Działki i grunty budowlane

Magazyny i składy

Obiekty sportowe i dla działalności rolniczych i/lub jeździeckich.

Kompleksy mieszkalne

   

Integralny przegląd wszystkich aspektów Państwa inwestycji i biznesu

Jeśli chcą Państwo założyć firmę lub zainwestować w Costa Blanca i/lub w Walencji, nasz profesjonalny zespół  i nasi współpracownicy techniczni doradzą Państwu w procesie organizacji projektu i podpowiedzą, co należy zrobić, aby Państwa życzenia były całkowicie zaspokojone. Znajdziemy dla Państwa najbardziej odpowiednią nieruchomość inwestycyjną, oszacujemy opcje waloryzacyjne inwestycji i przeanalizujemy z Państwem możliwe działania dezinwestycyjne w przyszłości.

   

Będziemy współpracować z Państwem, aby zapewnić jak najbardziej interesujące i odpowiednie możliwości odpowiadające Waszym kryteriom i wymogom w odniesieniu do planowanej inwestycji. Nasz zespół specjalistów chętnie doradzi Państwu w kwestiach technicznych, prawnych i podatkowych, które wpływają na zakup i wdrożenie firmy w Hiszpanii.

     

Pomożemy Państwu nie tylko w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości, ale również w procesie otwierania nowej działalności. Doradzimy w zakresie technicznym, prawnym, podatkowym i poinformujemy o wszelkich sprawach administracyjnych dotyczących umowy sprzedaży lub najmu jak również samej działalności, którą chcą Państwo prowadzić.

    

Remont, przebudowa i przygotowanie lokalu.

Specjalizujemy się w niestandardowych budowach i zajmiemy się renowacją i przebudową lokalu, dostosowując go do warunków i wymagań Państwa firmy.  Załatwimy również wszelkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę, zakończeniem przebudowy i uzyskaniem licencji na otwarcie nowego biznesu.

     

Nasz architekt, nasi fachowcy budowlani i specjaliści od dekoracji i aranżacji wnętrz, oferują Państwu profesjonalne usługi i chętnie pomogą we wszelkich sprawach związanych z przystosowaniem lokalu do Państwa życzeń.

    

Znajdź najlepszą lokalizację dla Twojego biznesu i inwestycji.

Na naszej stronie internetowej oferujemy szeroką gamę nieruchomości komercyjnych i inwestycyjnych na sprzedaż, ale jeśli między nimi nie ma nieruchomości, której szukasz, możemy pomóc w znalezieniu jej. Kliknij tutaj i pozwól nam pomóc znaleźć nieruchomość, w którą chcesz zainwestować w celu założenia firmy lub inwestycji w tej części Hiszpanii. Mamy nieruchomości na sprzedaż, które nie są publikowane na naszej stronie internetowej na wyraźne życzenie ich właścicieli, w celu zachowania ich prywatności.

   

Skontaktuj się z nami aby uzyskać informacje o zakupie nieruchomości komercyjnych dla biznesu lub inwestycji na Costa Blance i/lub w Walencji. Kliknij tutaj i rozmawiaj bezpośrednio z naszym agentem lub wyślij do nas e-mail.