BUDOWNICTWO INDYWIDUALNE

Budowy domu nowo wybudowanych w Moraira Benissa Calpe Javea Altea Denia.

     

Agencja Nieruchomości Celenia jest specjalistą w dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta konstrukcjach (nowo wybudowanych obiektów jak i tych do renowacji i adaptacji) zgodnych z potrzebami i życzeniami klienta. Nasz technicznie wykwalifikowany zespół (architekt budowniczy, architekt ds. technicznych, projektant i aranżer) pomogą w sposób, który pozwoli Ci cieszyć się budową Twojego nowego domu. Ty wyznaczasz granice, podsuwając swoje pomysły i indywidualizując wykończenia.

     

Będziemy pracować tak, aby cały proces związany z budową, renowacją czy też adaptacją Twojego domu lub biznesu był prosty, przejrzysty i w pełni satysfakcjonujacy:

      

Będziemy szukać działki pod budowę domu

Rozwijać projekt budowy zgodnie z Twoimi wskazówkami

Oferować projekty wnętrz i przestrzeni zewnętrznych

Wybierać materiały i wykończenia wysokiej jakości bez zbędnego podnoszenia kosztów budowy

Dekoracje i aranżacje wnętrz: meble, oświetlenie i inne zindywidualizowane detale i wyposażenie domu

Zarządzać całym procesem budowy: architekturą, projektem i budową dopóki nie zostanie on ukończony i nie wręczymy Ci kluczy

    

W Agencji Nieruchomości Celenia oferujemy profesjonalizm i doświadczenie na Costa Blanca.

W Agencji Nieruchomości Celenia, w ciagu ostatnich lat, przeprowadziliśmy liczne projekty i budowy luksusowych willi, domków letniskowych, budynków, przedsięwzięć komercyjnych, basenów, ogrodów i przestrzeni zewnetrznych, domów wolnostojących, parterowych, wiejskich oraz odnowy i odbudowy domów.

    

Dostosowujemy się do Twojego budżetu i wyszukmy najlepszej oferty jakościowo-cenowej na budowę zgodnie z wymogami i szczególnymi warunkami Twojego nowego domu czy inwestycji.

     

Informujemy Cię o wszelkich poręczeniach do jakich masz prawo. Prosimy nie rezygnować z pomysłu rozwijania projektu domu marzeń dostosowanego doTwoich indywidualnych potrzeb wyłącznie z braku znajomości tych poręczeń lub strachu. Hiszpańskie prawodawstwo jest opiekuńcze.Skonsultuj się z naszymi doradcami w celu uzyskania więcej informacji.

     

Zalety zakupu nowo wybudowanego domu.

Zakup nowego domu, gdzie możesz dostosować do siebie wystrój wnętrz i wykończenia, wybrać materiały i doglądać każdego szczegółu, może być bardzo korzystny.

    

Nowoczesne techniki, domy z aktualnymi projektami, w nowoczesnym lub awangardowym stylu; wykorzystanie materiałów najnowszej generacji, z maksymalną wydajnością energii i gwarancją jakości; zastosowanie najnowszych standardów budowlanych aby chronić Twoich interesów oraz dziesięcioletnie ubezpieczenie od szkód budowlanych.

     

Całkowicie nowy dom, gotowy do zamieszkania w nim po raz pierwszy, którym możesz cieszyć się od pierwszej chwili.

     

Sposób budowy, jakość, używane materiały i kwalifikacje wykonawców, w ciagu ostatnich trzech lat, bardzo się rozwinęły i poprawiły, dzieki czemu obecne nowoczesne domy są budowane z najnowszych materiałów i przy zastosowaniu materiałów najnowszej generacji.

    

Hiszpania jest jednym z krajów, w których w ciągu ostatnich lat jakość budowania zrobiła ogromny postęp, i które zwiększyły wymagania i poręczenia dla nowych budowli.

     

Nowo budowane domy muszą być dostosowane do wielu reguł budowlanych co sprawia, że są o wiele korzystniejsze niż dawniej wybudowane domy. Nowe techniki, lepsza jakość użytych materiałów i wyższe wymagania kontroli, narzucone przez hiszpańskie prawo, oferują dodatkowy spokój i gwarancje.

      

Zaufaj Agencji Nieruchomości Celenia, a twój nowy dom wybudowany zostanie według wszelkich wymogów jakości, przy użyciu najlepszych materiałów i przy pomocy profesjonalistów będących specjalistami w zarządzaniu przeróżnymi pracami związanymi z kompleksową budową domu czy nieruchomości pod biznes.