W firmie nieruchomości Celenia oferujemy pełną gamę wyspecjalizowanych usług.

Jesteśmy profesjonalnym zespołem z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości i w budownictwie, jak również w przygotowaniu i wykonywaniu projektów deweloperskich. Cieszymy się uznaniem klientów jako poważna firma z doświadczeniem i umiejętnościami niezbędnymi w pracy na rynku nieruchomości oraz jako specjaliści w budownictwie indywidualnym.

     

Kupno-szprzedaż nieruchomości na Wybrzeżu Costa Blanca i w Walencji.

Oferujemy państwu, zarówno na sprzedaż jak i do wynajęcia, w najpiękniejszych miejscowościach Wybrzeża Costa Blanca i Walencji, bogatą ofertę rynku nieruchomości a także inwestycji gospodarczych (luksusowe domy i wille nad morzem, domy rustykalne, bliźniaki, domy wakacyjne, apartamenty, mieszkania na poddaszu z tarasami i widokami na morze i góry).

Nasz region oferuje bardzo łagodny, środziemnomorski klimat, piękne plaże i zatoki, bogatą ofertę kulinarną, fiesty i tradycje, możliwość uprawiania różnorodnych sportów, pola golfowe, wydarzenia kulturalne i wiele innych atrakcji. Wszystko to sprawia, iż region Walencji i Costa Blanki nad Morzem Śródziemnym  jest optymalnym miejscem do bezstresowego i bogatego życia lub spędzania niezapomnianych wakacji.

   

Budownictwo indywidualne domów.

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w budownictwie z indywidualnymi i oryginalnymi wykończeniami według wskazówek i życzeń naszych klientów. Nasza profesjonalna ekipa techniczna doradzi już od momentu projektu architekta, poprzez dekoracje, aż do ostatnich prac wykończeniowych domu Twoich marzeń. Głównym celem naszych działań jest zadowolenie naszych klientów, dlatego wysłuchamy wszystkich wskazówek, pomysłów i indywidualnych życzeń, aby dom wybudowany przez nas w pełni odpowiadał oczekiwaniom naszych zleceniodawców.

Nieruchomości Celenia oferuje wszelkie gwarancje oraz doradztwo, tak aby nasz klient mógł ze spokojem obserwować cały proces budowy swojego domu. Nasz system pracy "klucze do rąk" pozwala Tobie zapomnieć o jakichkolwiek problemach związanych z budową.

   

Nieruchomości komercyjne i dla inwestycji na sprzedaż i do wynajęcia.

Zapraszamy  do zapoznania się z naszą ofertą dla inwestycji. Wybrzeże Costa Blanca i Walencja są jednymi z najlepszych regionów dla inwestycji zagranicznych, założenia własnego biznesu i realizacji projektów inwestycyjnych: uprzywilejowany, środziemnomorski klimat, wspaniale rozwinięta sieć infrastruktury i wszystko to w momencie, gdy ceny na rynku nieruchomości sprawiają, iż inwestycje w Hiszpanii dają możliwość uzyskania znacznych dochodów. Costa Blanca i Walencja są interesującą opcją dla inwestycji w jednym z najpiękniejszych i najbardziej rozwiniętych i uprzywilejowanych regionów Hiszpanii.

      

Nowoczesne i współczesne domy w różnych stylach, z zachowaniem aspektów estetyki i które pozwalają cieszyć się światłem dziennym, widokami i przestrzenią zewnętrzną. Domy zaprojektowane i wykonane w stylu bieżącej, innowacyjnej architektury, która charakteryzuje się uproszczonymi formami i funkcjonalnością pomieszczeń.

Altea / Altei

Altea, dawna wioska mauryjska jest malowniczo położona na niewielkim wzgórzu u wybrzeży Costa Blanca, około 60 km na północ od Alicante. Jest to jedna z piękniejszych miejscowości w regionie, która jest miejscem zamieszkania wielu znanych postaci świata kultury i biznesu. Miasteczko zachowało dawny nastrój. W starej cześci miasta, z białymi domami i kwiatami w oknach, niebieskimi kopułami kościołów, wspaniałym widokiem na wybrzeże i pobliskie miejscowości, odczuwalna jest błoga atmosfera spokoju i hiszpańskiego stylu życia, który sprawia, iż pobyt w Altei jest niezapomnianym.  

Benissa / Benissy

Benissa jest to historyczne i malowniczo polożone miasteczko w północnej części prowincji Alicante, ok 80km od międzynarodowego lotniska El Altet, Alicante. Stara cześć miejscowości zachowała atmosferę średniowiecznej osady. Wybrzeże Benissy charakteryzuje się malowniczymi krajobrazami, plażami i klifowymi brzegami oraz krystalicznie czystą wodą. Jej zatoczki i ścieżki ekologiczne oferują niesamowite widoki i możliwość spędzenia aktywnie czasu podczas pobytu w tej pięknej środziemnomorskiej miejscowości.  

 

Calpe

Calpe jest jednym z głównych punktów turystycznych wybrzeża Costa Blanca. Jest to dawna osada rybacka, która w dniu dzisiejszym jest tętniącym życiem nadmorskim kurortem. Plaże Calpe, z krystalicznie czystą wodą i piaszczystymi plażami, otoczone jest dwoma parkami przyrody: Park Salinas oraz Park Góry Penyon d´Ifach, skały wystającej z morza, która stała się symbolem Wybrzeża Costa Blanca. Calpe znajduje sie ok. 60km od Alicante i lotniska miedzynarodowego w północnej części Wybrzeża Costa Blanca.

Denia / Denii

Denia jest stolicą regionu Marina Alta. Jest to była stolica arabskich władców ziemi Walencji, która zachowała blask historycznej miejscowości na Wybrzeżu Morza Środziemnego. W Deni znajdą Państwo bogatą ofertę gastronomiczną - są tu jedne z najlepszych restauracji kuchni środziemnomorskiej - jak również piękne krajobrazy, plaże piaszczyste i kamieniste, klifowe wybrzeże, port rybacki, jachtowy oraz promowy, z których można dostać się na wyspy Ibiza i Majorka, a także Przylądek San Antonio - najdalej wysunięty na wschód teren Hiszpani. Stara część Deni przypomina o jej wielkości i znaczeniu w czasach, gdy w Hiszpani królowali arabowie, a z zamku, który wznosi się ponad miastem, można kontemplować przepiękne widoki na Wybrzeże Morza Środziemnego.

 

Javea / Javei

Javea jest to piękna miejscowość, która znajduje się między dwoma przylądkami: Cabo la Nao i Cabo San Antonio. W Javei znajdziesz cudowne klifowe wybrzeże z krystalicznie czystą wodą; małe, schowane wśród klifów zatoczki, parki naturalne przyrody, port sportowy i rybacki oraz  przepìękne Stare Miasto. Wszystko to sprawia, iz Javea jest jednym z najlepszych do życia lub spędzenia urlopu miejsc nad Morzem  Środziemnym.  

 

Moraira / Morairy

Moraira jest to dawna osada rybacka, która w dzisiejszych czasach stała się jednym z piękniejszych kurortów środziemnomorskich na Wybrzeżu Costa Blanca. Jej piaszczyste plaże, skaliste zatoczki, port jachtowy - uważany za jeden z lepszych w regionie Walencji, sprawiają, iż jest to ekskluzywne, bardzo popularne i atrakcyjne miejsce dla mieszkańcow z całej Europy, którzy zdecydowali się na zakup domu na Wybrzeżu Costa Blanca.