Dom rustykalny/Finka

     

Domy wiejskie i posiadłości rustykalne na sprzedaż na Costa Blance i w Walencji (Hiszpania)

    

W agencji nieruchomości Celenia mamy duże doświadczenie w kupnie i sprzedaży domów wiejskich i posiadłości rustykalnych. Przeprowadziliśmy liczne prace remontowe i budowlane w wielu domach wiejskich, zachowując ich istotę, osobowość i śródziemnomorski urok .

    

Kupić domy wiejskie i posiadłości rustykalne Morairze Calpe Benissie Altei Javei Denii.

Mamy szeroki wybór ekskluzywnych nieruchomości wiejskich na sprzedaż w najlepszych lokalizacjach na śródziemnomorskim wybrzeżu Costa Blanki (Denia, Javea, Moraira, Benissa, Calpe, Altea, ...) i w Walencji, a wiele z nich znajduje się w uprzywilejowanych miejscach, w niewielkiej odległości spacerem do morza i plaży.

     

Posiadłości wiejskie z objektami sportowymi i jeżdzieckimi.

Posiadłości wiejskie oferują swoim właścicielom możliwość korzystania z przestrzeni, prywatności i udogodnień, których nie może zaoferować dom mieszkalny, apartament czy penthouse.

    

Możliwośc posiadania obiektów sportowych i jeździeckich, ekologicznego ogrodu i farmy ze zwierzętami, lub po prostu, prywatności i przestrzeni w środowisku naturalnym, pozwala uciec przed presją życia codziennego i daje właścicielowi farmy wiejskiej możliwość spędzenia czasu w uprzywilejowany sposób.

    

W firmie Celenia, z domami wiejskimi w stylu śródziemnomorskim czujemy się szczególnie związani i uważamy, że wiejskie posiadłości są nieruchomościami ponadczasowej mody. Można śmiało powiedzieć, że żaden styl na przestrzeni czasów nie był tak doceniany jak styl rustykalny, przy czym w dzisiejszych czasach nie rezygnujemy z nowych technik budowy i wyposażenia nowoczesnej architektury.

    

Najlepszy wybór posiadłości wiejskich w śródziemnomorskim stylu.

Na naszej stronie oferujemy szeroki i zróżnicowany wybór nieruchomości rustykalnych i posiadłości wiejskich na sprzedaż, ale jeśli między naszymi ofertami nie ma tej właściwej, której szukasz, mamy możliwość pomóc Ci ją znaleźć. Kliknij tutaj i pozwól nam pomóc Ci znaleźć dom, którego szukasz. Posiadamy nieruchomości na sprzedaż, które na wyraźne życzenie ich właścicieli i w celu zachowania prywatności, nie są publikowane na naszej stronie internetowej.

    

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o zakupie nieruchomości rustykalnych i posiadłości wiejskich na Costa Blance i w Walencji. Kliknij tutaj i rozmawiaj bezpośrednio z naszym agentem lub wyślij do nas e-mail.

      

Dom rustykalny/Finka en la Costa Blanca y Valencia (España)

Cena: 425 000 €
Ref: B200181
Hiszpania, Alicante, Costa blanca, Calpe