Okazja

       

Nieruchomości w cenach promocyjnych na Costa Blanca i w Walencja (Hiszpania)

   

W agencji nieruchomości Celenia proponujemy wybór nieruchomości na sprzedaż po obniżonych cenach. Posiadamy luksusowe domy z widokiem na morze, na pierwszej i drugiej linii plaży, domki letniskowe, domy całoroczne, apartamenty, bungalowy, działki, ekskluzywne posiadłości rustykalne, lokale użytkowe i inne mienie. Są to prawdziwe okazje inwestycyjne w konkurencyjnych cenach, w porównaniu z innymi podobnymi nieruchomościami na Costa Blance i w Walencji.

   

Okazja, domy, wille i apartamenty na sprzedaż w Moraira Calpe Benissa Javea Altea Denia.

Z nami znajdziesz domy na sprzedaż po obniżonej cenie  w najlepszych lokalizacjach na Costa Blance (Denia, Javea, Moraira, Benissa, Calpe, Altea, ...) i w Walencji (Hiszpania).

    

Najlepszy wybór okazyjnych nieruchomości na sprzedaż.

Na naszej stronie oferujemy szeroki i zróżnicowany wybór nieruchomości na sprzedaż z obniżoną ceną, ale jeśli między naszymi ofertami nie ma tej właściwej, której szukasz, mamy możliwość pomóc Ci ją znaleźć. Posiadamy nieruchomości na sprzedaż, które na wyraźne życzenie ich właścicieli i w celu zachowania prywatności, nie są publikowane na naszej stronie internetowej.

   

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o zakupie nieruchomości na Costa Blance i w Walencji.

   

Okazja en la Costa Blanca y Valencia (España)

Cena: Ask
Ref: C100103
Hiszpania, Alicante, Costa blanca, Calpe
Cena: 173 000 €
Ref: C20006
Hiszpania, Alicante, Costa blanca, Calpe
Cena: Ask
Ref: B100022
Hiszpania, Costa blanca, Benissa
Cena: 179 000 €
Ref: AL20001
Hiszpania, Costa blanca